شایعه‌سازی برای بازارگرمی – ایسنا

شایعه‌سازی برای بازارگرمی – ایسنایک راهنمای تور گردشگری گفت: قیمت‌های نجومی بلیت هواپیما از مسکو به تهران واقعی نیست و صرفا برای افزایش بهای پروازها و بازارگرمی است.

محسن مکرم در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، درباره شایعه بلیت ۳۲ میلیونی هواپیما در مسیر بازگشت از جام جهانی به کشورمان، اظهار کرد: این قیمت به هیچ عنوان منطقی نیست و صرفا شایعه‌ است.

وی ادامه داد: ضمن اینکه باید اشاره کرد افرادی که به کشور روسیه سفر کردند، در صورتی که بلیت رفت و برگشت نداشته باشند، ویزا دریافت نمی‌کنند و دارا بودن بلیت برای تعیین مدت اعتبار ویزا ضروری است.

این راهنمای تور گردشگری درباره هزینه سفر به جام جهانی روسیه، یادآور شد: در چنین روویدادهایی، تخفیف ارائه نمی‌شود اما اجازه گرانی نیز به خدمات‌دهندگان نمی‌‎دهند.

وی درباره میزان استقبال مردم مشهد از شرکت در این رویداد جهانی بیان کرد: استقبال مردم بد نبود اما باتوجه به افزایش نرخ ارز، استقبال زیادی را شاهد نبودیم.

مکرم با بیان اینکه برگزاری رویداد جام جهانی موجب اتحاد ملت‌ها می‌شود، افزود: به‌رغم صعود نکردن تیم ملی، عملکرد بازیکنان ایرانی بسیار خوب بود و این امر موجب همبستگی ملی شد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *