۵۸۳ کاروان از ایران به حج تمتع اعزام می‌شوند

۵۸۳ کاروان از ایران به حج تمتع اعزام می‌شوندرییس سازمان حج و زیارت گفت: امسال در قالب ۵۸۳ کاروان از سراسر کشور، ۸۵ هزار و ۲۰۰ ایرانی به سفر حج اعزام خواهند شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گلستان به نقل از استانداری گلستان، حمید محمدی – رییس سازمان حج و زیارت – در دیدار با استاندار گلستان اظهار کرد: بر اساس زمان‌بندی از ۲۷ تیرماه زوار به مدینه منوره (مدینه قبل) و از ۸ مرداد به جده (مدینه بعد) اعزام خواهند شد که این سفر حدود ۳۱ تا ۴۰ روز به طول می انجامد.

محمدی به تعداد زائران استان گلستان اشاره کرد و افزود: از استان گلستان، چهار هزار زائر در قالب ۲۷ کاروان از ۲۰ لغایت ۲۴ مرداد (مدینه بعد) به عربستان اعزام خواهند شد.

رییس سازمان حج و زیارت کشور به امکانات و تدابیر اندیشیده شده برای زوار نیز اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات به بیش از ۸۵ هزار نفر کار پیچیده ای است اما با کار فشرده و هماهنگی های صورت گرفته، همه امکانات از قبیل هتل، پرواز، پزشکی، تغذیه و غیره به طور کامل تأمین شده است.

استاندار گلستان نیز در این دیدار اظهار امیدواری کرد که با تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده، زائران عزیز استان سفری خوب با کمترین مشکل را در پیش داشته باشند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *